Skontaktuj się z nami!

Pytania? Chętnie odpowiemy!

– Natalia Bałtruszewicz(komendant szczepu)
667657144
natalia.baltruszewicz@caliwczerni.pl

-Daria Dziadkowiak (zastępca komendanta szczepu)
538139986
daria.dziadkowiak@caliwczerni.pl

-Aleksandra Koba  (zastępca komendanta szczepu)
667446878
aleksandra.koba@caliwczerni.pl

-Martyna Staniul
726523822
martyna.staniul@caliwczerni.pl

-Mateusz Radzymiński ( drużynowych 13 DH Czarne Wilki)
798023657
mateusz.radzyminski@caliwczerni.pl
-Agnieszka Olechnowicz ( drużynowa 13 SH Czarna Wadera)
508782837
agnieszka.olechnowicz@caliwczerni.pl

-Martyna Kotowicz (drużynowa 13 GZ Czarne Łaziki)
530899061
martyna.kotowicz@caliwczerni.pl

– Aleksandra Sroka (drużynowa 99 ZDH Czarny Laufer)
696361610
aleksandra.sroka@caliwczerni.pl

-Marcel Kawczyński( druzynowy 13 WDH Czarna Trzynastka)
781113736
marcel.kawczynski@caliwczerni.pl